Bir kulüpten fazlası...

Tech Summit

tech-summit

Kayıt olmak için tıklayınız.

IEEE Koç Üniversitesi Robotik ve Otomasyon Topluluğu tarafından 11 Aralık 2016’da Koç Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan ve 150’den fazla mühendislik öğrencisinin katılacağı TechSummit; kendi alanında fark yaratmış, yüksek teknoloji geliştiren seçkin şirketlerin  geliştirdikleri teknolojileri, proje süreçlerini ve Ar-Ge çalışmalarını Koç Üniversitesi öğrencilerine mühendislik perspektifinden anlatıp workshoplar ile katılımcılara aktardığı bir seminer ve workshop dizisidir.

Mühendislik ögrencileri bu etkinliğimizde Ar-Ge süreçleri hakkında bilgilenecek ve kariyer imkanları konusunda bu ekosisteme erken adım atma fırsatı bulacaklar.

Workshoplar dahilinde; konuşmacıların, şirketlerinde geliştirilen bir teknolojinin küçük ölçekli bir modelini veya prototipini katılımcılara 1 saat içinde göstereceği oturumlar da olacak. Demo gösterim ise bir yazılım geliştirme veya bir cihazının tasarlanması için gereken aşamaların bütününden oluşacak.

Belki de gelecekte mesleğinizi elinize aldığınızda, iş hayatında yaşayacaklarınızın simülasyonu kıvamında geçecek etkinliğimize hepinizi bekliyoruz !

Kayıt olmak için tıklayınız.